3122-24-1-0500-006-1-TS
Part Number:
3122-24-1-0500-006-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG BRN FEET
Conductor Strand :
7/0.0079"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.071" (1.80mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
Brown
Length :
Enter Number of Feet in Order Quantity
Operating Temperature :
-50°C ~ 200°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG