SNL322522QF-R22J
Part Number:
SNL322522QF-R22J
Description:
FIXED IND 220NH 450MA 320MOHM SM
Current Rating (Amps) :
450 mA
DC Resistance (DCR) :
320mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
350MHz
Height - Seated (Max) :
0.094" (2.40mm)
Inductance :
220 nH
Inductance Frequency - Test :
25.2 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Q @ Freq :
30 @ 25.2MHz
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Supplier Device Package :
1210
Tolerance :
±5%