WNLU322522RV-4R7M
Manufacturer:
TAI-TECH
Part Number:
WNLU322522RV-4R7M
Category:
Fixed Inductors
Description:
FIXED IND 4.7UH 360MA 130MOHM SM
Manufacturer :
TAI-TECH
Category :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
360 mA
DC Resistance (DCR) :
130mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.094" (2.40mm)
Inductance :
4.7 µH
Inductance Frequency - Test :
7.96 MHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Supplier Device Package :
1210
Tolerance :
±20%