AHA3747A-100L
Part Number:
AHA3747A-100L
Description:
Coupling Inductor for TLVR, 100.
In Stock:
400
Current - Saturation (Isat) :
110A
Current Rating (Amps) :
110 A
DC Resistance (DCR) :
0.145mOhm
Height - Seated (Max) :
0.472" (12.00mm)
Inductance :
100 nH
Operating Temperature :
-55°C ~ 130°C
Size / Dimension :
0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±15%