SNLU322522QV-47NJ
Part Number:
SNLU322522QV-47NJ
Description:
FIXED IND 47NH 450MA 300MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
450 mA
DC Resistance (DCR) :
300mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
1.2GHz
Height - Seated (Max) :
0.094" (2.40mm)
Inductance :
47 nH
Inductance Frequency - Test :
100 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Q @ Freq :
26 @ 100MHz
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Supplier Device Package :
1210
Tolerance :
±5%