LMXS131JM220FTAS
Part Number:
LMXS131JM220FTAS
Description:
FIXED IND 22UH 4A 32 MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
4 A
DC Resistance (DCR) :
32mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.309" (7.85mm)
Inductance :
22 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%