CIH10T3N3SNC
Part Number:
CIH10T3N3SNC
Description:
FIXED IND 3.3NH 800MA 120MOHM SM
Current Rating (Amps) :
800 mA
DC Resistance (DCR) :
120mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
6GHz
Height - Seated (Max) :
Inductance :
3.3 nH
Inductance Frequency - Test :
100 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Q @ Freq :
10 @ 100MHz
Size / Dimension :
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±0.3nH