CIH03T39NJNC
Part Number:
CIH03T39NJNC
Description:
FIXED IND 39NH 50MA 2.4 OHM SMD
Current Rating (Amps) :
50 mA
DC Resistance (DCR) :
2.4Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
1.5GHz
Height - Seated (Max) :
Inductance :
39 nH
Inductance Frequency - Test :
100 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Q @ Freq :
4 @ 100MHz
Size / Dimension :
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±5%