L0603220FHLTR
Part Number:
L0603220FHLTR
Description:
FIXED IND 22NH 200MA 2.2 OHM SMD
Current Rating (Amps) :
200 mA
DC Resistance (DCR) :
2.2Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
3.2GHz
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.71mm)
Inductance :
22 nH
Inductance Frequency - Test :
450 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Q @ Freq :
13 @ 450MHz
Size / Dimension :
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Tolerance :
±1%