LDRS4949MT2R0
Part Number:
LDRS4949MT2R0
Description:
1275, 20%, T&R, 2R0 Inductance (
Height - Seated (Max) :
0.270" (6.85mm)
Inductance :
2 µH
Size / Dimension :
0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%