SCIHP0718-R68M
Part Number:
SCIHP0718-R68M
Description:
FIXED IND 680NH 9A 13.9 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
15A
Current Rating (Amps) :
9 A
DC Resistance (DCR) :
13.9mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Inductance :
680 nH
Inductance Frequency - Test :
200 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%