LPCS2929MT150-HP
Part Number:
LPCS2929MT150-HP
Description:
73, 20%, T&R, 150 Inductance (uH
Current Rating (Amps) :
460 mA
DC Resistance (DCR) :
880mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.177" (4.50mm)
Inductance :
150 µH
Size / Dimension :
0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%