TYS60454R7M-10
Part Number:
TYS60454R7M-10
Description:
FIXED IND 4.7UH 3.3A 26 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
4.97A
Current Rating (Amps) :
3.3 A
DC Resistance (DCR) :
26mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
24MHz
Height - Seated (Max) :
0.185" (4.70mm)
Inductance :
4.7 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%