TYS4020220M-10
Part Number:
TYS4020220M-10
Description:
FIXED IND 22UH 620MA 350MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
1.05A
Current Rating (Amps) :
620 mA
DC Resistance (DCR) :
350mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
15MHz
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Inductance :
22 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%