TYS3015330M-10
Part Number:
TYS3015330M-10
Description:
FIXED IND 33UH 430MA 820MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
440mA
Current Rating (Amps) :
430 mA
DC Resistance (DCR) :
820mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
20MHz
Height - Seated (Max) :
0.067" (1.70mm)
Inductance :
33 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%