CDH80D48NP-681KC
Part Number:
CDH80D48NP-681KC
Description:
FIXED IND 680UH 370MA 2.06OHM SM
In Stock:
448
Current - Saturation (Isat) :
390mA
Current Rating (Amps) :
370 mA
DC Resistance (DCR) :
2.06Ohm Max
Height - Seated (Max) :
0.197" (5.00mm)
Inductance :
680 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension :
0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±10%