IHLP6767GZER220M8A
Part Number:
IHLP6767GZER220M8A
Description:
FIXED IND 22UH 11.7A 22.27 MOHM
In Stock:
357
Current - Saturation (Isat) :
11A
Current Rating (Amps) :
11.7 A
DC Resistance (DCR) :
22.27mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
5.97MHz
Height - Seated (Max) :
0.276" (7.00mm)
Inductance :
22 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 180°C
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%