IHLP6767GZER3R3M8A
Part Number:
IHLP6767GZER3R3M8A
Description:
FIXED IND 3.3UH 32.2A 3.27 MOHM
In Stock:
390
Current - Saturation (Isat) :
32A
Current Rating (Amps) :
32.2 A
DC Resistance (DCR) :
3.27mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
16.5MHz
Height - Seated (Max) :
0.276" (7.00mm)
Inductance :
3.3 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 180°C
Size / Dimension :
0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%