AMPLA1707Q-220MT
Part Number:
AMPLA1707Q-220MT
Description:
FIXED IND 22UH 12A 26.5 MOHM SMD
In Stock:
200
Current - Saturation (Isat) :
23A
Current Rating (Amps) :
12 A
DC Resistance (DCR) :
26.5mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.276" (7.00mm)
Inductance :
22 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.693" L x 0.665" W (17.60mm x 16.90mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%