IHLE2020CDER220M5A
Part Number:
IHLE2020CDER220M5A
Description:
IHLE-2020CD-5A 22 20% ER E3
Height - Seated (Max) :
0.135" (3.43mm)
Inductance :
22 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension :
0.232" L x 0.216" W (5.89mm x 5.49mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%