ASPI-M3015-1R0M-T
Part Number:
ASPI-M3015-1R0M-T
Description:
FIXED IND 1UH SMD
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Inductance :
1 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Package / Case :
Nonstandard, 2 Lead
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)