ASPI-M2512-1R5M-T
Part Number:
ASPI-M2512-1R5M-T
Description:
FIXED INDUCTOR 1.5UH 2.5A SMD
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Inductance :
1.5 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Package / Case :
Nonstandard, 2 Lead
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%