B82422T1334K000
Part Number:
B82422T1334K000
Description:
FIXED IND 330UH 40MA 34 OHM SMD
Current Rating (Amps) :
40 mA
DC Resistance (DCR) :
34Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
4MHz
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Inductance :
330 µH
Inductance Frequency - Test :
796 kHz
Material - Core :
Ferrite
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Q @ Freq :
20 @ 796kHz
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance :
±10%