B82141A1684J000
Part Number:
B82141A1684J000
Description:
FIXED IND 680UH 65MA 22 OHM TH
Current Rating (Amps) :
65 mA
DC Resistance (DCR) :
22Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
2MHz
Height - Seated (Max) :
Inductance :
680 µH
Inductance Frequency - Test :
796 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Q @ Freq :
60 @ 796kHz
Size / Dimension :
0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±5%