LB3218T3R3MV
Part Number:
LB3218T3R3MV
Description:
FIXED IND 3.3UH 560MA 143MOHM SM
Current Rating (Amps) :
560 mA
DC Resistance (DCR) :
143mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
54MHz
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Inductance :
3.3 µH
Inductance Frequency - Test :
7.96 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Supplier Device Package :
1207
Tolerance :
±20%