LB3218T220M
Part Number:
LB3218T220M
Description:
FIXED IND 22UH 255MA 490MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
255 mA
DC Resistance (DCR) :
490mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
19MHz
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Inductance :
22 µH
Inductance Frequency - Test :
2.52 MHz
Material - Core :
Ferrite
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Tolerance :
±20%