NS12575T220MNV
Part Number:
NS12575T220MNV
Description:
FIXED IND 22UH 4.05A 31.2MOHM SM
Current - Saturation (Isat) :
5.5A
Current Rating (Amps) :
4.05 A
DC Resistance (DCR) :
31.2mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
9.7MHz
Height - Seated (Max) :
0.309" (7.85mm)
Inductance :
22 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%