LQW18AN9N1D00D
Part Number:
LQW18AN9N1D00D
Description:
FIXED IND 9.1NH 650MA 0.11OHM SM
Current Rating (Amps) :
650 mA
DC Resistance (DCR) :
110mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
6GHz
Height - Seated (Max) :
0.039" (1.00mm)
Inductance :
9.1 nH
Inductance Frequency - Test :
100 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Q @ Freq :
35 @ 250MHz
Size / Dimension :
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±0.5nH