E5AC-TRR4D5M-010
Part Number:
E5AC-TRR4D5M-010
Description:
CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Display Characters - Height :
0.984" (25.00mm), 0.590" (15.00mm), 0.374" (9.50mm)
Input Range :
-200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Output Type :
Relay (6)
Panel Cutout Dimensions :
Square - 92.00mm x 92.00mm