E5EC-QX4DBM-011
Part Number:
E5EC-QX4DBM-011
Description:
CONTROL TEMP RELAY/VOLTAGE 24V
Display Characters - Height :
0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm)
Input Range :
-200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Output Type :
Relay (5), Voltage (External SSR)
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 92.00mm x 45.00mm