AKT92132201
Part Number:
AKT92132201
Description:
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Display Characters - Height :
0.710" (18.00mm), 0.520" (13.20mm)
Input Range :
-200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Output Type :
Analog, Relay, Voltage (External SSR)
Panel Cutout Dimensions :
Square - 92.00mm x 92.00mm