BP3200-W-F-24
Part Number:
BP3200-W-F-24
Description:
LED ENGINE P3200 3000K 24" STRIP
Illumination Color :
White, Warm
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.6mm)
Luminous Flux :
618lm
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
8.0W
Profile (W x H) :
0.83" x 0.60" (21.1mm x 15.2mm)
Voltage - Supply :
24VDC