BP3200-W-DS-48
Part Number:
BP3200-W-DS-48
Description:
LED ENGINE P3200 3000K 48" STRIP
Features :
Cascadable
Illumination Color :
White, Warm
Ingress Protection :
Length :
48.00" (1219.2mm)
Luminous Flux :
1225lm
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
16.0W
Profile (W x H) :
0.83" x 0.60" (21.1mm x 15.2mm)
Voltage - Supply :
24VDC