BP3200-C-F-48
Part Number:
BP3200-C-F-48
Description:
LED ENGINE P3200 6500K 48" STRIP
Illumination Color :
White, Cool
Ingress Protection :
Length :
48.00" (1219.2mm)
Luminous Flux :
1225lm
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
16.0W
Profile (W x H) :
0.83" x 0.60" (21.1mm x 15.2mm)
Voltage - Supply :
24VDC