BP3200-C-DS-36
Part Number:
BP3200-C-DS-36
Description:
LED ENGINE P3200 6500K 36" STRIP
Features :
Cascadable
Illumination Color :
White, Cool
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.4mm)
Luminous Flux :
926lm
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
12.0W
Profile (W x H) :
0.83" x 0.60" (21.1mm x 15.2mm)
Voltage - Supply :
24VDC