WLAG360X180PWMQ
Part Number:
WLAG360X180PWMQ
Approval Agency :
CE
Features :
Dimmable
Illumination Color :
Green
Ingress Protection :
IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Length :
7.09" (180.0mm)
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
1300lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
7.09" x 1.02" (180.0mm x 25.8mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC