WLS27PXRGBW1130DSKQ
Part Number:
WLS27PXRGBW1130DSKQ
Description:
WLS27 PRO LIGHT STRIP WITH IO-LI
Features :
Cascadable, IO-Link
Illumination Color :
Blue, Green, Red, White
Length :
44.49" (1130.0mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
18 ~ 30VDC