WLS27CG2R2-1130DSQ
Part Number:
WLS27CG2R2-1130DSQ
Description:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Illumination Color :
Green, Red
Length :
44.49" (1130.0mm)
Luminous Flux :
600lm Green, 450lm Red
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC