WL50SISSL14Q
Part Number:
WL50SISSL14Q
Description:
VISION LIGHT 50 MM 316SS SPOT LI
Housing Material :
Stainless Steel
Illumination Color :
Infrared
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.95" (50.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC