WLB92XR1100PBQ
Part Number:
WLB92XR1100PBQ
Description:
WLB92 WORK LIGHT BAR; SWITCHED O
Features :
Dimmable, On/Off Switch
Illumination Color :
Red
Length :
43.31" (1100.0mm)
Lens Type :
Tubular
Luminous Flux :
1545lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
3.80" x 4.10" (96.5mm x 104.1mm)
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
24VDC