WLB92XR1100PWMQ
Part Number:
WLB92XR1100PWMQ
Description:
WLB92 WORK LIGHT BAR; PWM DIMMIN
Features :
Dimmable
Illumination Color :
Red
Length :
43.31" (1100.0mm)
Lens Type :
Tubular
Luminous Flux :
1545lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
3.80" x 4.10" (96.5mm x 104.1mm)
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
24VDC