WLS28-2XWB-1130XQ
Part Number:
WLS28-2XWB-1130XQ
Description:
WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
Illumination Color :
Blue, White
Ingress Protection :
IP50 - Dust Protected
Length :
44.49" (1130.0mm)
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
440lm Blue, 1900lm White
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC