WLS27CWGRXX6-1130DS24Q
Part Number:
WLS27CWGRXX6-1130DS24Q
Description:
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; I/
Illumination Color :
Green, Red, White
Length :
44.49" (1130.0mm)
Luminous Flux :
1600lm Green, 740lm Red, 2600lm White
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
24VDC