WLB92ZC1100PBQMD
Part Number:
WLB92ZC1100PBQMD
Description:
WLB92 WORK LIGHT BAR; SWITCHED O
Features :
Cascadable, Dimmable, On/Off Switch
Illumination Color :
White
Length :
43.31" (1100.0mm)
Lens Type :
Tubular, Diffused
Luminous Flux :
7150lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 45°C
Profile (W x H) :
3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Supply :
100 ~ 277VAC