WLB92ZCWW1100PBQMC
Part Number:
WLB92ZCWW1100PBQMC
Illumination Color :
White
Length :
43.31" (1100.0mm)
Luminous Flux :
7150lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 45°C
Profile (W x H) :
3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
Voltage - Supply :
100 ~ 277VAC