WLC60XB640GAQ
Part Number:
WLC60XB640GAQ
Description:
WLC60 WORK LIGHT; LENGTH: 640 MM
Features :
Cascadable
Illumination Color :
Blue
Length :
25.20" (640.0mm)
Luminous Flux :
680lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
2.40" x 1.21" (60.9mm x 30.7mm)
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC