HLS27DWR0570C W/30
Part Number:
HLS27DWR0570C W/30
Description:
HLS27 HAZARDOUS LOCATION DUAL CO
Illumination Color :
Red, White, Cool
Length :
22.44" (570.0mm)
Luminous Flux :
260lm Red, 1100lm White
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.50" (38.1mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC