WLS27CGR-850HSQ
Part Number:
WLS27CGR-850HSQ
Description:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Illumination Color :
Green, Red
Length :
33.46" (850.0mm)
Luminous Flux :
720lm Green, 480lm Red
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC