WLS27XWR-850DSQ
Part Number:
WLS27XWR-850DSQ
Description:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Illumination Color :
Red, White
Length :
33.46" (850.0mm)
Lens Type :
Tubular, Diffused
Luminous Flux :
600lm Red, 1425lm White
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC