WLS70ZXW1200DA
Part Number:
WLS70ZXW1200DA
Housing Material :
Aluminum (Al)
Length :
47.24" (1200.0mm)
Luminous Flux :
5400lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
2.70" (68.5mm) Dia
Rated Life :
50,000 Hours
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
100 ~ 277VAC